Partneři

Tasks

Albert

V Albertu jsme hrdí na svoji práci, protože naším cílem je pomáhat Čechům jíst a žít lépe. O zákazníky se stará přes 20 000 zaměstnanců, kteří pracují ve více než 300 prodejnách, ve třech distribučních centrech a v centrální kanceláři v Praze. Každý z našich kolegů odvádí denně neuvěřitelný kus práce, abychom mohli našim zákazníkům nabízet zdravější, šetrnější a lokální potraviny. Proto práce, kterou společně odvádíme, není „jen práce“. Je to práce, která je smysluplná pro nás, pro naše komunity, pro naši zem a pro naši planetu. Je to práce, která dává smysl!

www.albert.cz

Tasks

ČEPS

Společnost ČEPS je provozovatelem elektroenergetické přenosové soustavy ČR. Zajišťuje bezpečný a spolehlivý přenos elektrické energie, udržuje, obnovuje a rozvíjí 44 rozvoden se 79 transformátory a trasy vedení o celkové délce přibližně 5 800 kilometrů. Aktivně se podílí na formování liberalizovaného trhu s elektřinou v České republice i v Evropě. Patří mezi pět nejžádanějších zaměstnavatelů v oblasti energetiky, plynárenství a petrochemického průmyslu.

www.ceps.cz

Tasks

Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko

Coca‑Cola HBC Česko a Slovensko nabízí své produkty více než 15 miliónům spotřebitelů a zároveň je vyváží do mnoha dalších zemí. Naším cílem je přinášet osvěžení našim spotřebitelům, být partnerem našim zákazníkům, přinášet zisk našim akcionářům a obohacovat život místních komunit. Naše portfolio patří v oblasti nápojového průmyslu k nejsilnějším, nejširším a nejflexibilnějším. Nabízíme spotřebitelsky nejúspěšnější značky v kategoriích perlivých nápojů, džusů, vod, sportovních a energetických nápojů, rostlinných nápojů, čajů k přímé spotřebě, kávy, perlivých nápojů pro dospělé a v oblasti prémiových alkoholických nápojů.

www.cz.coca-colahellenic.com

Tasks

Colas

Kvalitními cestami pomáháme přispět k bezpečnější dopravě, spojujeme lidi a vytváříme krásnější místo pro život. Předmětem činnosti společnosti COLAS CZ, a.s. jsou práce silničního stavitelství - výstavba, rekonstrukce, opravy a ostatní práce na pozemních komunikacích a mostech. Také se zabýváme výstavbou a rekonstrukcemi inženýrských sítí a kolejových staveb. Naší další činností je těžba kamene a výroba drceného kameniva, výroba modifikovaných asfaltů a především asfaltových směsí. COLAS Vám poskytne zázemí silné, stabilní společnosti, která působí ve více než 50 zemích světa, na 5 kontinentech, s celkovým počtem 55 000 zaměstnanců. COLAS CZ a.s. je v ČR na trhu od roku 1994.

Tasks

FNZ

FNZ je globální poskytovatel platformy v sektoru správy majetku, který spolupracuje s více než 650 předními světovými finančními institucemi a více než 12 000 firmami pro správu majetku. S přibližně 5 000+ zaměstnanci v 30+ zemích, je posláním FNZ zpřístupnit oblast investování dalším klientům a napomáhat všem investovat do své budoucnosti podle své konkrétní situace. FNZ ve svém byznys modelu propojuje technologii, infrastrukturu a oblast investic v jedné z nejmodernějších platforem, která umožňuje našim klientům vytvářet personalizované a inovativní produkty a služby, které jsou v souladu s jejich potřebami. K dnešnímu dni FNZ spravuje aktiva klientů v hodnotě více než 1,5 bilionu dolarů a umožnilo více než 20 milionům lidí z různych sfér investovat efektivním, jednoduchým a transparentním způsobem.

www.fnz.com

Tasks

Generali Česká pojišťovna

Generali Česká pojišťovna představuje moderní finanční instituci se silnou znalostí českého trhu a mezinárodním zázemím. Je jedničkou na trhu s více než 190letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Velikost Generali České pojišťovny a její stabilita zaručují, že bude za všech okolností schopná dostát svým závazkům a stejně tak přinášet zásadní technologické inovace i rychlé a profesionální služby.

generaliceska.jobs.cz

Tasks

HAVEL & PARTNERS

„Jsme největší nezávislou právní firmou ve střední Evropě a nejžádanějším zaměstnavatelem mezi právními kancelářemi v ČR. Nabízíme nejkomplexnější právní a daňové poradenství na českém a slovenském trhu. I nadále chceme zůstat moderním a inovativním lídrem oceňovaným za odbornost, kvalitu služeb a výjimečnou značku.“

havelpartners.jobs.cz

Tasks

HOPI HOLDING

Jsme velká česká firma podnikající v šesti evropských zemích a máme více než 4 500 zaměstnanců. Staráme se o bezpečný přesun zboží ke koncovým zákazníkům, vyrábíme mléčné výrobky a delikatesy, provozujeme biofarmy. Jsme HOPI HOLDING. Naší ambicí je být lídry ve všech oblastech, ve kterých působíme. Chceme, aby si nás partneři vybírali pro naši vysokou úroveň zákaznické péče a spolehlivost, a zákazníci pro špičkovou kvalitu našich produktů. U nás se zaměstnanci stávají členy “rodiny HOPI”. Záleží nám na nich, a proto jim vytváříme ty nejlepší podmínky k osobnímu růstu. Rádi podporujeme studenty a absolventy středních i vysokých škol a pomáháme jim s úspěšným startem do pracovního života. A co vy? Přidáte se?

Tasks

IKEA

IKEA je celosvětovým výrobcem a prodejcem nábytku a bytového zařízení. Jsme různorodá skupina lidí, ale všichni sdílíme stejnou inspirující vizi „vytvářet lepší každodenní život pro většinu lidí“. Naše firemní kultura je založená na pospolitosti, nadšení a péči o lidi a planetu. Tyto a další hodnoty řídí naši práci a jsou základem otevřeného a přátelského pracovního prostředí.

ikea.jobs.cz

Tasks

Kaufland

135 prodejen, 2 logistická centra, vlastní masozávod a centrála na pražském Vypichu. To jsme my – tým Kaufland. Ctíme work-life-balance, jsme společensky odpovědní a naše zaměstnance dokážeme náležitě odměnit. Přidejte se k nám a uplatněte u nás své zkušenosti.

kaufland.cz

Tasks

KFC

KFC, to je více než 5500 milovníků dobrého jídla ve 120 restauracích v České republice a stále rosteme! Každý den se držíme naší mise – získat srdce našich zákazníků díky výjimečnému servisu, produktům a zážitku, které v restauraci poskytují naši zaměstnanci. Právě ti jsou pro nás nejen kolegové, ale druhá rodina. A tak se soustředíme nejen na to, abychom jim poskytovali jistotu a stabilitu, ale mohli si odnést plný kyblík benefitů. V KFC má šanci každý – flexibilní směny a čas na školu, rodinu nebo koníčky jsou u nás samozřejmostí. A kariérní růst také – díky našim tréninkům a školením se můžeš naučit vést tým i celou restauraci, stačí jen využít příležitosti!

kfc.jobs.cz

Tasks

Komerční banka

Kariéra v KB: Pracujte pro lídra v oblasti bankovnictví a technologií Pokud fandíte inovacím a modernímu způsobu práce, v nové éře bankovnictví KB jste s námi na stejné vlně. Zavedli jsme agilní řízení projektů , vyvíjíme podle principů DevOps, a pracujeme v konceptu Smart Office, který podporuje práci na dálku a možnost plánovat si čas na práci i volno podle sebe s velkorysým využitím home-office. To vše nám ve spolupráci s fintechy a start-upy umožnilo spustit transformaci KB v lídra mezi technologicky vyspělými bankami. Cílem je, aby klient měl z digitálního i osobního kontaktu s bankou vždy příjemný zážitek, ať si díky jejím službám plní své sny nebo rozvíjí svůj byznys. Nabízíme mnoho zajímavých příležitostí v IT i byznysových týmech, analytické a technické práci, a samozřejmě i na pozicích bankéřů a bankéřek na pobočkách. Už teď vám můžeme slíbit, že od začátku vám poskytneme plnou podporu, abyste ve své příští práci naplno zazářili.

kb.jobs.cz

Tasks

KPMG

Jsme auditoři, daňoví poradci, konzultanti a právníci. V České republice nás pracuje přes 1 000 a naše kanceláře mimo pražskou centrálu najdeš také v Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. Jsme součástí celosvětové sítě poradenských společností – díky tomu využíváme know-how více než 200 000 odborníků ze 155 zemí světa. Výhodou práce v KPMG je jednoznačně možnost pracovat na projektech s přesahem – a to mezioborovým, ale i mezi jednotlivými oddělení. Hodně se tak naučíš. Zapojíme tě do práce od prvního dne. Po pár letech u nás budeš řídit vlastní tým i zakázky jako manažer nebo se přesuneš do managementu jiné firmy. Dáme ti tu nejlepší školu byznysu a financí. Navíc tě tu čeká úžasná parta chytrých a talentovaných lidí!

www.vyrostlijsme.cz

Tasks

L'Oréal

Společnost L'Oréal je oddána kráse již více než sto let. V rámci jedinečného mezinárodního portfolia skupiny L’Oréal se vzájemně doplňuje 36 různorodých značek. V České republice, Maďarsku a Slovensku zaměstnává společnost L’Oréal více než 600 zaměstnanců, distribuuje 27 mezinárodních značek a provozuje jedno distribuční centrum, které slouží trhům v regionu. Více se dozvíte na webu společnosti.

careers.loreal.com

Tasks

LIDL

Lidl je dynamická, společensky odpovědná a expandující firma. Už několik let za sebou jsme jedničkou na trhu, ale udržet se na vrcholu není jednoduché. Proto hledáme talentované lidi, kteří nám v tom pomohou. Expandovat chceme i nadále, tedy příležitost kariérního růstu u nás není jen prázdným heslem, ale realitou. Stejně tak si uvědomujeme důležitost výměny zkušeností a dalších rotací. V rámci našich trainee programů se snažíme poodkrýt fungování různých oddělení tak, aby naši zaměstnanci co nejvíce poznali firmu a zároveň objevili různé cesty, kterými by se mohli v budoucnu vydat. Kromě toho za splnění předem daných podmínek nabízíme možnost job rotací v zahraničí. U nás se tedy nikdo nemusí bát, že by zůstal stát na jednom místě. Chceš si to zažít z první ruky? Mrkni na kariera.lidl.cz a přihlas se na jednu z námi nabízených pozic!

www.kariera.lidl.cz

Tasks

McDonald’s

Mekáč je škola pro život. Mekáč nabízí unikátní příležitost stát se manažerem ještě před dosažením plnoletosti. Záleží jen na Tobě a Tvém přístupu. Kde jinde si vyzkoušíš plánovat směny, vést tým, rozvíjet a motivovat svoje vrstevníky než v McDonald´s? První stupínky organizační struktury začínají u hranolek, ve 20ti můžeš vést celou restauraci a zároveň se z Tebe stane „žádaný artikl“ pro společnosti, které mají zájem o mladé lidi, co umí komunikovat, rozhodovat se a převzít zodpovědnost. To všechno Tě naučíme. To jsou naše #SkillsForLife.

mcdonalds.jobs.cz

Tasks

ORACLE

Oracle Corporation is an American multinational computer technology company headquartered in Austin, Texas, United States. In 2020, Oracle was the third-largest software company in the world by revenue and market capitalization. The company sells database software and technology, cloud engineered systems, and enterprise software products, such as enterprise resource planning software, human capital management software, customer relationship management software, enterprise performance management software, and supply chain management software.

www.oracle.taleo.net

Tasks

Raiffeisenbank

Jsme digitální banka, která stojí na lidském přístupu a otevřenosti, nikoliv na byrokracii a excelových tabulkách. Spokojenost klientů je pro nás klíčovou mantrou ve všem, co jako banka děláme a co nabízíme. Usnadňujeme život svým klientům, aby se mohli věnovat všemu, co jim dělá radost. A to samozřejmě platí i v případě našich zaměstnanců. Záleží nám na tom, aby naši lidé dělali práci, která je naplňuje a dává jim smysl. Vnímáme potenciál jednotlivců a podporujeme je v rozvoji, aby se z nich mohli stát profíci v oboru. K Raiffce se váže spousta možností, jak se v kariéře rychle posunout a využít svůj talent na maximum. Zakládáme si na přátelské atmosféře a prostředí, ve kterém se naše kolegyně a kolegové cítí bezpečně. A nejen to jsou důvody, proč se řadíme mezi top zaměstnavatele.

rb.jobs.cz

Tasks

Saint-Gobain

Skupina Saint-Gobain navrhuje a vyrábí vysoce výkonné stavební materiály, které nabízí komplexní řešení pro kvalitní, úsporné a udržitelné bydlení. Dále vyrábí skla pro stavebnictví i automobilový průmysl a systémy zásobování vodou. S našimi produkty se potkáte v každodenním životě: v budovách, dopravě, infrastruktuře a v mnoha průmyslových aplikacích. Poskytují komfort, výkon a bezpečnost při řešení problémů udržitelné výstavby, efektivního využívání zdrojů a změny klimatu.

www.saint-gobain.cz

Tasks

Seznam.cz

Seznam.cz je česká technologická společnost založená v roce 1996. Její domovskou stránku navštíví denně téměř čtyři miliony reálných uživatelů a dosah všech služeb, které spadají pod tuzemskou internetovou jedničku, je až 95 % české internetové populace. Firma má více než 1400 zaměstnanců a kromě pražské centrály sídlí v dalších devíti městech republiky, kde má své regionální pobočky.

kariera.seznam.cz

Tasks

Skanska

Patříme k největším dodavatelům stavebních prací na trhu a stejnou pozici si držíme i v oblasti developmentu bytů a kancelářských budov. Opíráme se o sílu celosvětové skupiny Skanska s téměř 35 000 zaměstnanci, která se řadí mezi deset největších stavebních firem na světě. Řídíme celý řetězec činností od prvotního konceptu až po dokončení projektu. Stavíme a rekonstruujeme silnice i železniční tratě, realizujeme opravy a stavby mostů a tunelů, budujeme byty, kanceláře i průmyslové stavby. Stavíme svět, ve kterém sami chceme žít.

www.skanska.cz

Tasks

Škoda Auto

Škoda Auto a.s. je jeden z nejstarších výrobců automobilů na světě a největší výrobce automobilů v České republice. Její kořeny sahají až do roku 1895, od roku 1991 je součástí německého koncernu Volkswagen. V roce 2022 ve svých závodech po celém světě vyrobila více než 700 tisíc vozů. Mezi nejprodávanější modely patří Škoda OCTAVIA, Škoda KAMIQ nebo Škoda KODIAQ. V roce 2020 představila svůj první plně elektrický vůz Škoda ENYAQ iV. Strategie společnosti Škoda Auto zahrnuje různé klíčové oblasti včetně diverzity. Společnost se u svých zaměstnanců mimo jiné zasazuje za vyváženou rovnost pohlaví i za rovné příležitosti.

www.skoda-kariera.cz

Tasks

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ je jednou z největších energetik v Evropě s více než 3,7 miliony zákazníků a 32 tisíci zaměstnanců. V České republice skupina zaměstnává více než 23 000 lidí. Hlavní předmět podnikání tvoří výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla; obchod a prodej v oblasti zemního plynu; poskytování komplexních energetických služeb ze sektoru nové energetiky a těžba. Misí Skupiny ČEZ je zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a pozitivní energii zákazníkům i celé společnosti.

kdejinde.cz

Tasks

Skupina ORLEN Unipetrol

Věděli jste, že jsme největší rafinérskou a petrochemickou společností v Česku? Zaměřujeme se na zpracování ropy a na výrobu, distribuci a prodej pohonných hmot a petrochemických produktů – zejména plastů a hnojiv. Patří nám rafinérie a výrobní závody v Litvínově a Kralupech nad Vltavou, společnost Paramo se značkou Mogul v Pardubicích a Kolíně, neratovická společnost Spolana a dvě výzkumná centra v Litvínově a Brně. Součástí ORLEN Unipetrol je i síť čerpacích stanic Benzina ORLEN, která v Česku provozuje 421 stanic a 20 stanic také na Slovensku. ORLEN Unipetrol zaměstnává bezmála 5000 lidí a je aktivní v oblasti společenské odpovědnosti. Svou pozornost věnujeme iniciativám zaměřeným na kultivaci a podporu udržitelného rozvoje, vzdělávání, místních komunit a životního prostředí.

orlenunipetrol.jobs.cz

Tasks

Sokol, Novák, Trojan, Doleček a partneři, advokátní kancelář s.r.o.

Po více než třicetileté existenci snad již můžeme konstatovat, že naše působení na trhu předních českých advokátních kanceláří je úspěšné. Poskytujeme právní poradenství ve všech tradičních právních oborech, jakými jsou právo trestní, občanské a obchodní, ale i v řadě specifických oborů, jakými je například právo IT či sportovní právo. Naši advokáti mají zkušenosti získané v rámci zastupování klientů při obchodních transakcích, fúzích, akvizicích, uzavírání smluv či v soudních sporech, tak zároveň i zkušenosti získané působením v oblasti veřejné správy, justice, akademické sféry anebo v podnikatelském prostředí.

Tasks

STRABAG

Působíme v odvětvích dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství. V každé fázi stavebního projektu dbáme na kvalitu, odbornost, kompetence a spolehlivost. Stavíme na týmové spolupráci. Náš úspěch stojí na vědomostech a lidských kvalitách našich zaměstnanců.

www.strabag.com

Tasks

Syner

Jsme dynamická, ryze česká stavební společnost, která se může chlubit více jak třicetiletou historií na trhu a celorepublikovou působností. Zaměřujeme především na pozemní stavby nejrůznějšího typu od A do Z, od administrativních komplexů až po zdravotnická zařízení. Stavíme na pevných základech odbornosti, vysoké kvality a principech rodinné firmy.

www.posunoutsedal.cz

Tasks

T-Mobile

V T-Mobilu jsou naší doménou informační a komunikační technologie. Věnujeme se různým druhům zpracování dat a jejich analýzou (data science, big data, business intelligence), vytváření IT digitální infrastruktury jak interně ve firmě, tak externím zákazníkům, ale i poskytování kybernetické bezpečnosti, dodávaní automotive řešení nebo také budování 5G kampusu na českých univerzitách. #TjsmeMy

www.t-kariera.cz

Tasks

VINCI Construction

Jsme největší stavební skupinou na území České republiky a Slovenska, s více než 4 000 zaměstnanci a 2 000 projekty každý rok. Působíme ve všech stavebních oblastech, od dopravního inženýrství po pozemní stavitelství. Budujeme páteřní komunikace, železniční i tramvajové tratě, sportovní hřiště, školy, městské komplexy i vodní díla. Naším cílem je budovat kvalitní projekty, které podpoří rozvoj prosperující ekonomiky a ulehčí každodenní činnosti s ohledem na prostředí, ve kterém žijeme. Stavíme na třech základních pilířích. Vážíme si našich zaměstnanců, životního prostředí a našeho okolí.

Tasks

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna je již 30 let lídrem českého systému veřejného zdravotního pojištění. Naším hlavním úkolem je vybírat pojistné na zdravotní pojištění a hradit zdravotní služby, které byly poskytnuté klientům pojišťovny smluvními poskytovateli zdravotních služeb. Zaměstnanci u nás nacházejí uplatnění v mnoha různých oborech. IT, zdravotní péče, právo, HR, ekonomická oblast, pojistné a správa pohledávek, bezpečnost, řízení rizik, komunikace, interní audit… to vše jsou oblasti, ve kterých už od roku 2013 pravidelně vypisujeme tzv. Trainee programy. Rádi podporujeme studenty a absolventy středních i vysokých škol a pomáháme jim s úspěšným startem do pracovního života.

www.vzp.cz

Tasks

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR je druhou největší zdravotní pojišťovnou v zemi. Byla založena v říjnu 1992 a stala se největší ze zaměstnaneckých pojišťoven, které vznikly jako alternativa k VZP. Máme více než milion tři sta tisíc klientů a přes 800 zaměstnanců. Jsme moderní a finančně stabilní společnost, která vám otevírá dveře k rozvoji nejen v oblasti zdravotního pojištění, ale i například v oblasti ekonomické, právnické, IT, oblasti bezpečnosti a současně nabízíme stabilní zaměstnání s řadou výhod. Jsme zaměstnavatelem s působností po celé ČR poskytujícím jistotu a perspektivu pro váš budoucí profesní růst. U nás se můžete spolehnout na dlouhodobé zaměstnání a možnosti zlepšení svých profesních schopností. Ctíme součást soukromého života, proto vám nabízíme týdenní pracovní dobu 37,5 hodiny a flexibilní pracovní úvazky, které vám umožní skloubit práci a další aktivity. Do naší péče o vlastní zaměstnance se promítá i náš klientský program Zdraví do firem, v němž se jako zdravotní pojišťovna snažíme uplatnit v nové roli – být klíčovým partnerem firem a podporovat manažery firem v péči o zdraví svých zaměstnanců. Zároveň vám přinášíme širokou škálu benefitů, které usnadní váš každodenní život, jako jsou například dotované stravování, flexi pasy nebo Multisport karta, dále 25 dnů dovolené, 5 dnů sick days a 3 dny sociálního volna.

Tasks

Zentiva

Zentiva je výrobcem vysoce kvalitních a dostupných léčivých přípravků, které ročně užívá více než 100 milionů pacientů v Evropě i mimo ni. Jsme nejvýznamnější farmaceutickou společností v České republice a zaměstnáváme zde více než 1 500 lidí. V Praze, Dolních Měcholupech se nachází globální centrála společnosti spolu s jedním ze čtyř výrobních závodů, komerční jednotkou a globálním výzkumným a vývojovým centrem. Kromě Prahy má společnost výrobní závody ještě v rumunské Bukurešti a indickém Anskleshwaru. Působí celkem ve 35 zemích a dohromady zaměstnává 4 800 lidí. Práce v Zentivě dává smysl. Každý z nás přispívá svou troškou k tomu, aby se k lidem dostaly léky, které potřebují. Staňte se součástí vítězného týmu!

www.zentiva.cz